Pirms lietošanas izlasi

Šīs augstās kvalitātes zaļās tējas ekstrakta kapsulas savienojumā ar treniņu programmu ir lielisks līdzeklis svara zaudēšanai. Zaļā tēja paātrina vielmaiņu, kā arī veicina tauku dedzināšanu. Pētījumi liecina, ka zaļā tēja sekmē ķermeņa tauku masas zudumu, it īpaši vidukļa rajonā.

Zaļā tēja bagātīgi satur antioksidantus un dažādas vērtīgas vielas, kas stiprina veselību. Antioksidanti mazina brīvo radikāļu veidošanos organismā, tādējādi aizsargājot ķermeņa šūnas no bojājumiem. Brīvie radikāļi veicina novecošanās procesus un var veicināt dažādas slimības.

Zaļā tēja arī pazemina holesterīna līmeni un cukura līmeni asinīs, tādējādi mazinot risku saslimt ar sirds un asinsvadu slimībām un cukura diabētu.

Lai gan lietošanas iemesli ir skaidri, kā tad īsti darbojās tauku dedzinātāji? Tauku dedzināšanas līdzekļi stimulē vielmaiņu un visi procesi organismā notiek ātrāk. Arī miera stāvoklī cilvēka organisms dedzina taukus, un, pateicoties tauku dedzināšanas līdzekļiem, šie procesi notiek ātrāk un veiksmīgāk, palīdzot zaudēt vēl vairāk svara. Produktos atrodamās aktīvās vielas palīdz atbrīvoties no ķermeņa taukiem šūnu līmenī. Šādi uztura bagātinātāji darbojās bloķējot tauku vai ogļhidrātu uzsūkšanos organismā, ierobežo apetīti vai paātrina vielmaiņu. 

Tauku dedzinātājs palīdz zaudēt svaru un taukus:

  • Palielinot vielmaiņu – vielmaiņa ir tā, kas regulē mūsu organismu un pareizi nostabilizējot vai stimulējot vielmaiņu ir iespējams regulēt svaru
  • Samazinot ķermeņa absorbēto tauku daudzumu – tauki netiek absorbēti, bet tie tiek izvadīti uzreiz ārā
  • Samazinot apetīti, līdz ar to, tiek samazināts uzņemto kaloriju skaits – tiek radīts kaloriju deficīts, kas rezultējās svara zudumā

Cik efektīvi ir tauku dedzināšanas produkti?

Tauku dedzinātāji darbojas, paaugstinot asinsspiedienu un palielinot kopējo enerģijas patēriņu, kas palīdz zaudēt svaru ilgtermiņā. Tomēr, tas nav maģisks līdzeklis, kas vienas dienas laikā palīdzēs zaudēt svaru. Ir jābūt ļoti piesardzīgiem, ja tiek lietoti papildus medikamenti vai citi uztura bagātinātāji. Tauku dedzinātāji sievietēm un tauku dedzinātāji vīriešiem mēdz atšķirties, bet lielā mērā abi dzimumi var lietot vienus un tos pašus produktus. 

Katram cilvēkam ir unikāls organisms, tāpēc, katram ir piemērotākie produkti, kas darbosies visefektīvāk. Dabīgie tauku dedzinātāji ir, piemēram, kafija un skābs apelsīns, tomēr, nav iespējams uzņemt šos produktus pietiekamā daudzumā, lai tie patiešām radītu redzamu rezultātu.